Doprdele, Magnesia ...

2. srpna 2008 v 17:21 | LENNY
A tak vám říkám, že dick, takovou závislost jsem v životě nepocítila.
Víte , vrátila jsem se od člověka, který pro mě znamená to co pro mýho kocoura miska na žrádlo, tedy místo rozkoše,uspokojení a hlavně místo kde to hřeje ... (Pač Filip má tu misku vedle kamen, takže když hořej tak má Filípek tepločké papáníčko --- účiná a zdraví neškodlivá mikrovlnka víte jak... )
Dobře řeknu vám to takhle. Týden jsem se flákala, prohřívala špeky na sluníčku a tak různě živořila u Floydů na chatě (bo spíš na baráku) ... Nikdy sem takhle dlouho neumívala nádobí. Když jsem uklidila talíř, Floyd se mohl zekakat, a pěkně zuřila... Skoro jsem ani nesplachovala pač vždycky někdo přišel a udělal jakoukoliv i pro mé tělo dobrou zátěž za mě...Co jsme dělali ? Čuměli, ptali se co budeme dělat, hráli BendBindton , hráli šachy , hráli člověče nezlob se , houpali se na síti, četli si navzájem , procházeli se po zemi hor, mučili Týnu (kočka) , rozplývali se nad Vojtím ( Půlka embrya od Péti ( Floydin bratr... ) ) , koukali na SouthPark / :D :D :D Bože to bylo něco :D :D :D / , povídali si , svěřovali se , plavali v bazéně, zdrhali pře Pandou a Kšandou , vzpomínali, pomlouvali , poslouchali songy , hráli na klávesy, zpívali , zakládali NextStrEam. Ale mezi nejákhladnější činnosti patřilo mé poslouchání toho úžasného skvělého umění Floydinky , co se od dvou loet učí na klavír. Nikdo na světě nehraje líp než ona. Ona to furt kazí, pač je líné prase a neučí se , ale ona je tak dokonalá, miluu její prsty. Furt mi hrála a já se furt rozplývala. Newím jestli to znáte ale mě se při poslechu hry na klavír jenž produkuje Floydí uvolňuje Endorfin a různý ty hormony štěstí...A strašně moc mě to uspokojuje. Je prostě nádhera. A je něco poslouchat záznam klavíru, koncert nějakýho klavírysty a poslouchat svého dokonalého přítele , pro nějž by ste položil život a jenž má neuvěřitelně nádherné oči , jak hraje na klavír dokonalou melodii co stvořil nějakej absolutní génius pač to nemá chybu... Dobře nebudu teplá ... Viď Floydí / pohled s pozvednutým obočím, a má ruka mezi tvýma nohama :D :D :D / (ne sorry bylo to silnější ne já :D ).
Ta druhá věc mi strašně moc dala. Za to sem ti strašně vděčná. Jestli si někdo myslí , že jsem inteligentní. Neni to koště. Ale je vidět že nezná Floyda. V životě jsem nepotkala někoho kdo by měl mozek plnější než je hřiště když hraje Slavia se Spartou...To všechno co jsme probrali. ...
Jiné dimenze, třetí světovou, časoprostor, meziprostor , svět duchů , EVP , Karla Čapka, Koncentrační tábory, lidskou psychiku, a dalších strašně moc věcí.Díky tobě Floydí furt získávám vězší a větší rozhled, a je to úžasný s tebou přemýšlet. A mluvit o tom s tebou.
Ale dost chvály měla by ses umejt pač strašně smrdíš a a (co ještě kurva ) aaa , aaaaaa ,aaaa měla by ses učesat .... Aměla bysi víc sladit ...drrr...
Dobře už mlčim....
Nádherný oči ... Dokonalý ....
Jou to byl prostě dokonalej tejden, a sem ti za něj moc vděčná ...
Zpět k současnosti.
Asi šestadvaceti lidem sem slíbila, že s nima půjdu ven. Jsem na sebe zvědavá jak zo splnim, a jestli to splnim, tak sem frajer...Pač ještě o tědlech prázdninách musím jet k tátovi, k babičce, do Šluknova za sestřenicí, bejt s nej kámoškou a pomoct mámě. Du skočit z okna třeba mi to pomůže.
Lidi víte, i přestože je svět zasraně zkurvenej. Je krásnej . Měli bychom si ho užívat dokud neskočí protože, co my víme. Co bude po tom co náš život skončí ? Odkazuji na Hamleta , přečtěte si ho pořádně a zamyslete se nad sebou. Jo Gallert je sice nafoukanej, hloupej a celkově takovej vyduněnej, ale má krásný oči , a jednou z toho všeho snad vyroste.Čumte na to takhle ano ? Protože nikdy nevíte kdy skončí ta vaše role. Kdy se to všechno najednou utne a začne být ticho , ne ticho díky dloubání špendílu v uchu , nýbrž ticho, kdy v dálce budou hučet jenom vlny moře. A všude kolem bude prázdno.
Vaše
♥Lenny♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Franta Franta | Web | 2. srpna 2008 v 17:34 | Reagovat

já bych napsal viď..... ale sem moc línej... :-P... ale mám v sešitě jednu básničku složenou... tak ji zejtra zpublikuju.... dneska se de tottiž pařit :D

2 Lenny /new blogařka 8-)/ Lenny /new blogařka 8-)/ | Web | 2. srpna 2008 v 18:25 | Reagovat

Tsss trochu drzost ne?! A ještě se přizná... CHmaták...Bře tak si to tam užij a nevožer se tolik, víš jak to s tebou vždycky je xD :P

3 Delancey Delancey | Web | 3. srpna 2008 v 8:57 | Reagovat

Heey Lenny???!! Čéést čéče :D:D ty eště žiješ? Tak to je milý překvapení, a rovnou novej blog... ¨<3 kráása :D

mnom tak to tu nejsem naposledy, jj život je krásnej ♥_♥

A kují za pochvalu těch skandálních fotek kde vypadám jak těsně po zvracení :D :X

D.

4 alik alik | Web | 3. srpna 2008 v 9:08 | Reagovat

ahoj mám na blogu bleskovku zapojíš se?omlouvám se za reklamu

5 Lenny /new blogařka 8-)/ Lenny /new blogařka 8-)/ | Web | 3. srpna 2008 v 15:50 | Reagovat

Delancey ty kanče :-* :-* :P :D

6 Floyd Floyd | 5. srpna 2008 v 15:36 | Reagovat

ti dám líný prase, ty jebko:D hey a k těm teoriím, ted zase přemejšlim, jestli je čas opravdu už vytvořenej, myšleno jako ta linka  a my se po ní jenom posouvám, bo jestli tu linku vytváříme svou existetncí (a to živý i neživý hnidi)

al ten tejden, jaj, miluju tě:*

7 ♥Lenny♥ ♥Lenny♥ | Web | 5. srpna 2008 v 20:01 | Reagovat

Tjn miluu thě! Tamto spolu proberem !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama